Nieuws

6 december 2017

Wij zoeken een stagiair

Kom jij ons team aanvullen in de periode februari 2018 - juni 2018? Graag aanmelden voor maandag 11 december

Vanaf februari 2018 hebben we weer een plekje vrij voor een stagiair(e). De werkzaamheden divers, leerzaam en uitdagend. Ons team jeugdig, kritisch, maar opbouwend. Dat klinkt natuurlijk een beetje 'wij van WC-eend' dus daarom: Lees ervaringen van de mensen die je voor gingen. Onder deze link staat ook uitgebreid uitgelegd wat wij verwachten en wat we te bieden hebben. 

Als je belangstelling hebt voor deze stageplek stuur dan voor maandag 11 december een sollicitatie met motivatie en cv naar R.J.H.Berends[at]uu.nl, waarbij je [at] vervangt door @, o.v.v 'sollicitatie stagiair'.

 

Studium Generale
Copyright Studium Generale
Doorplaatsen uitsluitend met toestemming en onder vermelding van link en auteur.

Delen